Váš oblíbený obchůdek s potravinami

MILKA,spol. s r.o.

Pasecká 934
Zlín 76001

577 143 024

OBJEDNÁVKY  PŘIJÍMÁME OSOBNĚ

 NA PRODEJNĚ nebo vyjímečně

 na telefonu     577 143 024

Na objednané zboží vždy požadujeme zálohu nebo celou platbu.

Děkujeme za pochopení.

Prodejna Milka s.r.o - historie

 naše prodejna potravin Milka s.r.o. se sídlem ve Zlíně na ulici Pasecká byla postavena ještě před II. Světovou válkou roku 1935.. Prodejnu jsme pojmenovali po naší prababičce paní Ludmile Medřické. Když byla prababička malá, říkala jí maminka Milko. A stejné jméno dostala tedy i naše prodejna. Při otevření jsme zachovali pultový prodej potravin stejně jako měla prababička.

 Naši prodejnu Milku se snažíme neustále zútulňovat pro naše stálé i potencionální zákazníky. Celá prodejna prošla velmi náročnou rekonstrukcí střechy, rozvodů elektriky, výrobních prostor, zázemí pro zaměstnance, osvětlení v prodejně a prodejních regálů. Rozšířili jsme dále sortiment sudového vína za dvou druhů na 7 druhů, provozujeme dárkovou službu.Velmi se nám osvědčil i objednávkový systém, kdy si náš zákazník má možnost objednat cokoliv předem. Tuto službu si zákazníci velmi oblíbili a hojně ji využívají především před jakýmkoliv svátkem, kdy jim vše nachystáme, a zákazník nemusí mít strach, že by na něj nezbylo třeba pečivo, knedlík nebo jeho oblíbená lahůdka. Se svými zákazníky máme velmi vřelé vztahy, hlavně s těmi staršími, takže některým starším a nemocným zákazníkům dovážíme i nákupy domů dle potřeby.

Historie obchodu Milka

MIlka souČasnost 

Za nejdůležitější považujeme poctivost jak při prodeji, tak při výrobě naší studené kuchyně. Dáváme poctivé suroviny, žádné náhražky salámů, sýrů apod...

 Jsme jedna z posledních pultových prodejen potravin ve Zlíně, přežili jsme složitou a nestabilní ekonomickou situaci, vždy jsme se snažili hledat řešení, jak zvládnou vládní legislativu, hygienické předpisy vydané nařízení, která byla často nesmyslná nebo platila jen jeden den viz registrační pokladny...

 Naším cílem je vždy spokojený zákazník. Vybrané pečivo či zákusky pro Vás nachystáme a zabalíme Vám je s sebou. U nás máte jistotu, že každý kousek bude čerstvý a chutný.Naše dlouholeté zkušenosti jsou zárukou vaší spokojenosti.

Budeme se těšit na vaši návštěvu

Nezapomínáme ani na charitativní akce. Již několik let organizujeme sbírku vršků pro postižené děti a přispíváme organizaci, která se stará o postižené.

 

 

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.